Nowoczesna wypożyczalnia sprzętu medycznego proponuje szeroki wybór produktów renomowanych marek, a także korzystne ceny. Wybór jest na tyle szeroki, że znalezienie czegoś odpowiedniego dla siebie nie będzie żadnym problemem. Profesjonalna wypożyczalnia wózków inwalidzkich to prawdziwy strzał w dziesiątkę dla tych, którzy potrzebują go jedynie na jakiś czas np. na rodzinny urlop. Ważne jest to, aby umowy nie podpisywać zbyt pochopnie.

Atrakcyjne warunki finansowe

Wypożyczając wózek inwalidzki należy zwrócić uwagę na jego parametry. Powinien być to model współczesny, który jest w pełni przystosowany do potrzeb osoby ograniczonej ruchowo. Dobrze, jeśli jest on prosty i bezproblemowy w obsłudze. Powinien on posiadać np. możliwość automatycznego blokowania kół. Ważne jest to, aby sprzęt wyróżniał się ergonomiczną konstrukcją. Wszystko po to, aby zmniejszyć ryzyko wystąpienia wielu groźnych sytuacji np. przewrócenia się. Wiadomym jest, że duże znaczenie mają również zaproponowane warunki finansowe. Ceny nie powinny być zbyt wygórowanego. Należy również sprawdzić, czy dana wypożyczalnia wymaga również opłaty za dostarczenie sprzętu pod wskazany adres. Jest to szczególnie ważne dla tych, którzy nie mogą załatwić transportu na własną rękę.

Minimum formalności

Mogłoby się wydawać, że wypożyczenie sprzętu medycznego generuje ogromną ilość formalności. Nic bardziej mylnego! Przedsiębiorstwo Relax Med (https://www.relax-med.pl/) na pierwszym miejscu stawia zadowolenie swoich klientów. Potrzebny wózek, czy też inny sprzęt może zostać dostarczony w ekspresowym tempie. Wypożyczalnia Relax-Med oferuje również wynajem łóżek rehabilitacyjnych, artromotów, czy też koncentratów tlenu. Oferta skierowana jest do klientów z całej Polski, a więc miejsce zamieszkania nie stanowi żadnego ograniczenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *