Sprzedaż domu może ciągnąć się wieloma miesiącami. Gdy chcesz jak najszybciej znaleźć kupującego na swoją nieruchomość, poznaj porady, które pomogą Ci w błyskawicznym podpisaniu umowy!

1. Obniż cenę nieruchomości

Okazyjna cena natychmiast przyciąga uwagę potencjalnych klientów. Gdy zależy Ci na jak najszybszym sprzedaniu swojego domu, w takim przypadku warto zdecydować się na takie posunięcie.

Pamiętaj, że każdy kolejny miesiąc oznacza straty, między innymi z tytułu rachunków czy podatku od nieruchomości! Właśnie dlatego obniżenie ceny jest dobrym sposobem, by szybko zamknąć transakcję.

2. Skontaktuj się z biurem nieruchomości

Biura nieruchomości oferują swoim klientom pełną paletę usług związanych z transakcjami nieruchomości. Gdy chcesz szybko sprzedać dom, pracownicy biura zadbają o to, aby ogłoszenie było atrakcyjne i wzbudziło zainteresowanie wśród kupców.

Pomoc biura nieruchomości investore.pl sprawdzi się również wtedy, gdy nie masz czasu na samodzielne poszukiwanie klientów, na przykład pracujesz, przebywasz w innym mieście lub za granicą.

3. Sprzedaj dom w skupie

Trzecia opcja, by jak najszybciej sprzedać dom, to skup nieruchomości za gotówkę. Firmy prowadzące usługi skupu mogą podpisać umowę ze swoim klientem już w ciągu paru dni roboczych, a następnie natychmiast za nią zapłacić.

Minusem skupów jest niższa cena sprzedaży, lecz można odsprzedać w nich łatwo także problematyczne nieruchomości, na przykład przeznaczone do remontu czy z lokatorem. Aby uzyskać niezobowiązującą do sprzedaży wycenę, wystarczy skontaktować się ze skupem online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *