Best Western Premier Hotel w Krakowie istnieje już od ponad 11 lat. Kraków jest miastem wielokulturowym, łączy w sobie tradycję z nowoczesnością. Hotel zapewnia komfort na najwyższym poziomie, elegancję i fachową obsługę. W obiekcie znajduje się 169 pokoi, zawierającymi dodatkowe udogodnienia. To dobre miejsce na wypoczynek dla turystów, całych rodzin i biznesmenów. Kraków jest historycznym miastem, które powinien poznać każdy mieszkaniec naszego kraju. To centrum kultury i architektury, każdego roku przyciąga tłumy turystów, które pokochały to miejsce. Urocze uliczki i ładny rynek stanowią oazę dla ruchu turystycznego, który wciąż się zwiększa. To miejsce doceniane jest nie tylko przez Polaków, ale także przez turystów z innych krajów, którzy pokonują wiele kilometrów, aby je zwiedzić i poznać jego historię.

Największe centrum konferencyjne

Best Western Premier Hotel odznacza się Największym Centrum Konferencyjnym działającym w tym mieście. Jego powierzchnia może być zmieniana i dostosowana do potrzeb każdego klienta – umożliwiają to składane i przesuwne ściany. Sala znajduje się na parterze, może pomieścić nawet 600 osób, oferując powierzchnię nawet do 1000 m2. Całe pomieszczenie wyposażone zostało w bezprzewodowy internet, nowoczesny sprzęt multimedialny i audiowizualny, co stanowi duży atut. W przerwie, goście biznesowi mogą skorzystać z oferty restauracji „Impresja”, gdzie serwowane są pyszne dania. Restauracja pomieści 200 osób.

Oferta hotelowa

Best Western Premier https://www.bestwestern.pl/booking-path/hotel-details/best-western-premier-krakow-hotel-krakow-81010 jest przeznaczony dla osób niepalących. Dodatkowymi rozrywkami mogą być; basen, bar, koncerty na żywo, sauna i łaźnia parowa, rowery treningowe, stepery. W ofercie znajdują się 2 pokoje dla niepełnosprawnych, posiadające udogodnienia takie jak poręcze w toalecie, alarm wizualny, oświetlenie awaryjne, szyny w łazience. Jeśli chodzi o wyposażenie pokojów, jest ono następujące; klimatyzacja, telewizory 26-calowe, radio AM / FM, budzik, telefon, szlafrok, bezprzewodowy internet, biurko z miejscem do pracy, żelazko i deska do prasowania, suszarka do włosów, zestaw do parzenia kawy / herbaty. Pokoje są sprzątane każdego dnia, co zapewnia dodatkową wygodę dla gości. W restauracji można skosztować smacznych potraw i się zrelaksować. Doświadczona obsługa bardzo się stara, aby goście byli zadowoleni i czuli się wyjątkowo. Kraków jest pięknym miastem, ta Europejska Stolica Kultury zapewnia szereg rozrywek, a zwiedzania ciekawych miejsc historycznych pozwala lepiej poznać to miejsce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *