Nadmorskie miejscowości zapraszają do wypoczynku w rytmie szumu fal. Gdzie warto wybrać się w 2021 roku? Sprawdź tę listę, aby wybrać się na udane wakacje!

Wakacje nad polskim morzem coraz popularniejsze

W związku z obecną sytuacją pandemiczną polskie miejscowości turystyczne nad morzem przeżywają prawdziwe oblężenie. Na turystów czeka wiele ciekawych zakątków, gdzie można wypocząć i dobrze się bawić.

Wyselekcjonowaliśmy takie miejscowości, gdzie na odwiedzających czekają różnorodne atrakcje. Sprawdź przyszykowane przez nas propozycje, aby zainspirować się do wakacyjnego wyjazdu.

Miasta nad morzem, w których warto się zatrzymać

Dla wielbicieli historii z pewnością doskonałym wyborem będzie Trójmiasto – Gdańsk, Gdynia i Sopot, gdzie czeka szeroka gama zabytków. Można tam zwiedzać wielowiekowe budowle, które opowiadają pasjonujące historie, albo wybrać się na spacer molo, aby poczuć wiatr we włosach.

Także świetnym wyborem będzie Świnoujście, gdzie na odwiedzających czekają między innymi najwyższa latarnia w Polsce i zespół fortyfikacji z XIX wieku. Nowoczesne Apartamenty z widokiem na morze Świnoujście – przed wyjazdem warto wybrać komfortowy nocleg.

Również kapitalnym miejscem do zatrzymania się na dłużej będzie Łeba, która proponuje wiele ciekawych atrakcji dla starszych i młodszych. Niedaleko stamtąd do Słowińskiego Parku Narodowego z ruchomymi wydmami.

Na uwagę zasługuje także piękny Kołobrzeg, który jest też jednym z najstarszych miast na polskim wybrzeżu. Na odwiedzających czekają tam liczne zabytki i trzy kąpieliska.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *