Amputacja piersi nie jest równoznaczna z utratą kobiecości oraz pewności siebie. W dzisiejszych czasach mamy do dyspozycji szereg nowoczesnych rozwiązań, które pozwalają skutecznie wyeliminować kompleksy. Dużym zainteresowaniem cieszą się protezy, które sprawiają, że biust prezentuje się wyjątkowo naturalnie. Podczas podejmowania decyzji o zakupie należy zwrócić uwagę na wiele różnych czynników.

Kształt protezy

Sklep dla amazonek posiada w swojej ofercie protezy piersi, które pochodzą od renomowanych producentów. Należy pamiętać, że jest to inwestycja na długi czas, a więc wybór powinien zostać dokładnie przemyślany. Przede wszystkim trzeba określić, czy interesuje nas kształt symetryczny, czy niesymetryczny. Priorytetem jest to, aby uzyskany efekt był naturalny. Właściwie dopasowana proteza sprawi, że nikt na pierwszy rzut oka nie może stwierdzić, że kobieta przeszła zabieg mastektomii. Sprawia to, że standard życia znacząco wzrasta.

Rozmiar protezy

Wiadomym jest, że protezy występują w wielu różnych wariantach. Zwykle im większy rozmiar, tym wyższa waga. Należy wziąć to pod uwagę podczas zakupu. Określając wielkość implanta należy przede wszystkim zadbać o to, aby biust prezentował się estetycznie. Nie zapominajmy, że będzie nam potrzebna również bielizna dla amazonek. Biustonosz o specjalistycznej konstrukcji sprawia, że proteza nie będzie się przesuwać podczas chodzenia, czy też wykonywania codziennych czynności. Ponadto bez większego problemu można zakupić stanik sportowy, czy też do pływania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *