Mężczyźni, u których występują problemy z potencją, mają obecnie do wyboru wiele środków poprawiających jakość ich życia seksualnego. Jak dobrać skuteczne tabletki na potencję? Jak się w nie zaopatrzyć?

Jakie środki na potencję są najskuteczniejsze?

W sprzedaży dostępne są różne tabletki na potencję na receptę i bez recepty. Wśród najskuteczniejszych środków znajdują się te zaliczane do inhibitorów fosfodiestazy typu 5, czyli PDE5.

Kategoria inhibitorów PDE5 obejmuje kilka różnych składników aktywnych. Na jakie środki na potencję warto się zdecydować?

Tabletki na potencję – przegląd

– Sildenafil – najstarszy tego typu związek w użyciu, dobrze przebadany i nadal często stosowany. Zawierają go tabletki na potencję Viagra oraz ich zamienniki. Nie należy stosować go z posiłkami, zwłaszcza tłustymi. Działa do około 4-6 godzin.
– Wardenafil – zaliczany do nowszej generacji inhibitorów PDE5, ma mniejsze ryzyko skutków ubocznych i nie wchodzi w reakcję z pożywieniem. Działa do około 8 godzin.
– Tadalafil – wysoce skuteczny związek, który może działać nawet do 36 godzin. Obecnie wybierany jest najczęściej.

Gdzie kupić środki na potencję bez recepty?

Powyższe środki na potencję można kupować w wielu sklepach. Są one dostępne bez recepty między innymi w sklepie internetowym potencja.net oferującym szeroką gamę preparatów wspierających męską potencję.

Dostępność środków na potencję w sieci pozwala na łatwe i dyskretne zakupy bez konieczności osobistego udawania się do apteki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *